Už třetím rokem čekají všechny žáky devátých tříd, hlásících se na střední školy, jednotné přijímací zkoušky z dílny CERMATu. Chyběl tu někdo, kdo by studenty na tyto zkoušky připravoval, a tak vznikl projekt To dáš! Přijímačky nanečisto.

Každou sobotu děláme vše pro to, aby To dáš! Přijímačky nanečisto perfektně fungovaly a maximálně Vám pomohly s přípravou na přijímací zkoušky na střední školu.

Náš tým tvoří zkušení a přátelští učitelé, kteří jsou tu proto, aby Vás naučili novým znalostem a vysvětlili vše, co není jasné. Na cestě k Vašemu snu, ať už je to studium na čtyřletém gymnáziu, střední odborné škole nebo učňovském oboru s maturitou, půjdeme s Vámi a rádi Vám pomůžeme a poradíme.

Kromě ověření svých znalostí a získání nových informací se naučíte lépe zvládat stres, pracovat pod časovým tlakem a můžete svůj výkon porovnat s ostatními. Uvidíte, že když se budete průběžně připravovat, během roku se zlepšíte a v dubnu to dáte!

Těšíme se brzy na viděnou!

Adam a Michaela

Zakladatelé To dáš! Přijímačky nanečisto

Adam Motloch

NÁŠ TÝM

Pojďte s námi na svou vysněnou školu!

To jsme my!

Kromě přátelských a zkušených pedagogů jsme tu my, organizátoři. Staráme se o to, aby vše šlapalo jako švýcarské hodinky.

MICHAELA KADLECOVÁ

Vedoucí projektu

PETRA HARATICKÁ

Vedoucí provozu a zákaznické podpory

 

ADAM MOTLOCH

Manažer rozvoje

ADAM VYMAZAL

Koordinátor rozvojových projektů

DAVID ŠIMEK

Manažer zákaznické spokojenosti

TÁŇA KOLÁŘOVÁ

Vedoucí dne, zákaznická podpora

ANNA ŠRÁMKOVÁ

Vedoucí dne

 

DENIS VIERECKL

Vedoucí dne

PhDr. KAREL VRATIŠOVSKÝ, MBA

Ředitel školy

Odborný garant projektu

Přihlásit se nyní!